Вопросы работы с компанией meest.us - новичкам читать первое сообщение Часть 2

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

Amalasunta

Новичок
Шопоголик
30.11.2009
108
247
0
47
Киев
Tatiua, а от тепер Вам таки варто передзвонити на Міст і вияснити щодо оплати.
Бо 1805 ще вчора вийшов з Хабу. А Вашу, виглядає, затримали через запізнілу оплату...

я, если оплату задерживаю, то просто отсылаю Лесе подтврждение с гугл чекаута и на след день двигается дальше посылка.
 
  • Like
Реакции: Belliala

nata83

Новичок
Шопоголик
13.12.2011
19
48
0
Россия
Ребята, а за 1992 никто не слышал ничего? когда же его ждать...
 

lulymyky

Новичок
Шопоголик
27.02.2013
0
0
0
Тернопіль
Ура моя посилка (Delivered February 25, 2013, 11:00 amELIZABETH, NJ 07208) вже не виділена рожевим )))) все ОК.
 

Mirier

Новичок
Шопоголик
06.05.2012
27
5
0
Киев
трэкаться море начнет через 14 дней, минимум
оплаты не дожидаются и отправляют
если не оплатите в течении 3-х дней, начисляют пеню
пока что даже статус в кабинете не изменился с Пейд. Пеня - в смысле простой товара на складе?

Уважаемые модераторы, есть предложение по регламенту добавить в факью мою ситуацию с пожеланиями не спешить с декларированием посылки, тк не раз слышу что мист не спешит с выставлением счетов по 10 дней
 

Belliala

Местный Шопоголик
Шопоголик
16.08.2012
2 810
11 647
0
Львов
Вид сервісу Посилка літаком
Вага 4.5 кг
№ контейнера 1792
Етапи відвантаження
Розташування Дата Час Статус
Міст Америка 2013.02.15 Відправлено з США
ММПО 2013.03.04 09:20:54 прийнято HUB Україна


Виглядає, що таки подопихували 92-й до різних контейнерів. Частина зайшла з 93, частина з 94, і тепер решта з 95.

І для всіх панікерів - і скільки раз треба повторяти, що Росан дивиться в ту саму трекалку, що і ми!
Контейнер з 9-ї на митниці, а вони в 3-й дня говорять, що нема. Пора з тим змиритися - і терпляче чекати хоч до 3-4 години, щоб починати сваритися - опа, знов контейнера нема і т.д.
 

Horse

Новичок
Шопоголик
31.10.2012
0
5
0
Днепродым
Вопрос учитывая такие обстоятельства начислят ли мне плату за хранение?
На такой вопрос вам могут однозначный ответ дать только сотрудники "Миста". Опишите им все как было. Я думаю люди поймут.
 
  • Like
Реакции: galinaodessa

Belliala

Местный Шопоголик
Шопоголик
16.08.2012
2 810
11 647
0
Львов
Camblu, судячи з попередніх сторінок - 2-а частина 1790 давно зайшла в Україну.
Краще передзвоніть на Міст і уточніть - може, не в той контейнер засунули. Або переплутали і морем відправили (все одно краще так, ніж взагалі загубили).
 

Belliala

Местный Шопоголик
Шопоголик
16.08.2012
2 810
11 647
0
Львов
То есть другими словами, если ранее созданный бокс, с парой не полученных посылок, то за те которые лежат больше 10 дней - доплачивать не нужно будет? А сколько у Вас лежали посылки максимально в таком варианте, за которые не взяли 0,25 центов?
Ну скажемо так - тут палка з 2-ма кінцями.
По їх правилах, з дня створення боксу плата за збереження перестає нараховуватися.
Але якщо Ви будете створювати бокси з посилками, які повинні прийти аж через (наприклад) 5-7 днів - то є варіант, що Вам просто відправлять бокс без тих посилок - і Вам доведетося формувати нову посилку - і можливо платити навіть більше за доставку додаткової посилки, ніж Ви б заплатили за збереження.
Тому цей варіант працює швидше в якості страховки від плати за збереження на 1-2 дні.
Можна спробувати і надовше так залишити (наприклад, з морськими - їх останнім часом довго пакують) - і подивитися, що з того вийде. Я ще не пробувала надовго лишати з "червоними" посилками :)
 
  • Like
Реакции: Nelita и Cemenovich

Belliala

Местный Шопоголик
Шопоголик
16.08.2012
2 810
11 647
0
Львов
От Ви кажете: куди вони(лоти) можуть подітися?
Але ж десь зник мій лот(телефон), причому з трек-номером.
І впродовж 2 місяців не можуть знайти. Не знаю навіть що робити, оскільки він був відправлений на ім*я людини, яка мені робила доставку.
Наскільки тепер я зрозумів, то реєстрація лише важлива для того, щоб вказати потім її(зокрема моє ім*я, оскільки адреса одна для всіх) в Primary shipping address.
Тобто пишу дані як і в PayPal(з метою уникнення непорозумінь в подальшому) і сміливо оплачую лоти?
PS: як бути з інвойсом?
І ще: shipping(вартість доставки по штатах до складу Meest) також плюсується і входить в отих 300Євро? Бо людина яка мені робила доставку 1 раз казала що ні, а от вкінці казала що додається вже:bu:
Ну те, що зник лот - це не залежить від наявності реєстрації. Таке часом трапляється.
Якщо знаєте трек номер - то можете самі розбиратися з процесом пошуку. Не обов"язково задіювати ту людину, на чиє ім"я прийшла посилка. Звісно, можуть бути проблеми з отриманням компенсації, якщо таки не знайдуть - бо тоді невідомо, кому компенсовувати. Але нагрузити, щоб ще шукали і виясняли - можете і Ви самі.

Якщо введете дані як в ПейПал - мало б все пройти. Хоч ще раз кажу - зв"язку між Містом і ПейПал нема. Просто, думаю, в ПейПал в Вас правильні і достовірні дані :)

Інвойси просіть в продавців - хай вкладають. Більше того, на Місті теж просіть - хай вкладають в посилку. А то мені недавно Міст повикидував інвойси ні з того, ні з сього - і ще й там дивувалися, чому в мене до них претензії - бо я ж не наголосила, що хочу, щоб всі інвойси були присутні.

Шіпінг по США входить в декларовану вартість (тобто має бути співпадіння з сумою в інвойсі) - так мені відповіли на Місті, коли я задала власне це питання.
 
  • Like
Реакции: NFZ

Belliala

Местный Шопоголик
Шопоголик
16.08.2012
2 810
11 647
0
Львов
Neshvild, я отримувала безтрекові посилки з Канади :yes: - трек-номерів жодних мені не давали.
Додавала в бокс в якості безтрекових - успішно знаходили. Причому, після знаходження вносили під якимось номером, можливо, якраз тим треком, що не трекався.

Belliala добавил 16.03.2013 в 02:13
Интересно, принимая во внимание кошмарные погодные условия в Западной Украине, а особенно во Львовской обл., на сколько суток увеличится стандартное время доставки по Украине?
В нас нереально проїхати з одного кінця міста в інший, не кажучи вже про виїзд на траси. Чистити не встигають зовсім.
 
Последнее редактирование:

Belliala

Местный Шопоголик
Шопоголик
16.08.2012
2 810
11 647
0
Львов
Я щойно помітила, що в містівському кабінеті поміняли структуру Delivery Address - тепер треба наново адреси доставки вводити.
У всіх посилок, відправлених раніше, в View адреса отримувача пропала...
 
  • Like
Реакции: Nata-Lee

wave

Новичок
Шопоголик
06.02.2013
45
1
0
Николаев
Девочки у меня при регистрации на одном американском сайте прсит указать Daytime Phone*.Вношу № телефона миста - не подходит :(.Есть у кого-то инфо,какой нужно внести номер?
 

Supermurzic

Новичок
Шопоголик
01.11.2012
0
95
0
Ізмаїл

2801

Новичок
Шопоголик
29.03.2010
45
140
0
Днепропетровск
подскажите пожалуйста какое море приплыло последнее, я жду:
Вид сервиса Посылка морем
Вес
№ контейнера 1985
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.