Вопросы работы с компанией meest.us - новичкам читать первое сообщение. Часть 3

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

Belliala

Местный Шопоголик
Шопоголик
16.08.2012
2 810
11 647
0
Львов
Вашу б впевненість та й митнику б у вуха...
Та тут не тільки моя впевненість. Це вже перевірений факт не одним дописувачем на форумі. Так, придумати щось новеньке вони можуть - але отак прямо проти букви кодексу зазвичай не йдуть :)
 

bobroborobob

Новичок
Шопоголик
06.06.2013
0
3
0
Киев
bobroborobob, а що конкретно Вас дивує? :)
що через 6 днів після вильоту посилки ще нема в Україні?
чи
що Росан сказав, що цей контейнер ще не поступав на територію України?

Просто по-перше, цілком допустимо, що його справді ще нема на таможні - висока ймовірність, що прийде завтра.
А по-друге, навіть якщо він ВЖЕ на таможні, але ще не внесений в базу, то від Росану Ви все одно отримали б точно таку відповідь - вони дивляться в ту саму трекалку, що і всі ми.

Дивує власне те, що, як вже вище було зазначено, у коментарі до контейнеру відмічено, що він вже на хабі, і це досить логічно, бо 1849 від тієї ж дати вже на філії. А виходить що це не так.

Про те, що Росан дивиться у таку ж трекалку я не знав, дякую. До цього користувався EMS (що на вокзальній 1), та телефонуючі туди, мені завжди повідомляли більш детальну інформацію, ніж я бачив у треках.
 
Последнее редактирование:

Supermurzic

Новичок
Шопоголик
01.11.2012
0
95
0
Ізмаїл
гм...мне сегодня сказали, что ожидается со дня на день на горячей линии росана. я уже тоже про море подумала. но ведь инвойс оплачен, как авиа!
Надо где-то написать БОЛЬШИМИ БУКВАМИ, что в этих вопросах ответы на горячей линии Росана не значат НИЧЕГО.
А только вводят людей в заблуждение. И нервничать ещё заставляют понапрасну.
 
Последнее редактирование:

June06

Новичок
Шопоголик
18.01.2011
698
1 292
0
Ukraine, г. Винница
siya2003, virnatasha, спасибо! Помогла смена настроек dns сервера, наверное у провайдера что-то поменялось.
 

Anatta

Новичок
Шопоголик
25.03.2011
2
18
0
Киев
Что за бред с этим треканьем - исчезла строка "прийнято филией", а "прийнято ММПО" сменилось на "обробка на ММПО". Кто-то знает, что это за глюки?
 

Belliala

Местный Шопоголик
Шопоголик
16.08.2012
2 810
11 647
0
Львов
San-Francisco, у Львові на складі я по суботах часом забираю - до обіду.
А ця субота ніби звичайний день - нічого не переноситься, ні за що не відпрацьовується... - так що мало б все бути, як і в будь-яку іншу суботу.
 
  • Like
Реакции: San-Francisco

Arch

Новичок
Шопоголик
21.09.2010
5
2
0
Ростов
Arch, плохо искали в данной теме :)
Кое-что есть - http://shophelp.ru/forum/showthread.php?p=3990048#post3990048
Ну да, кое что. За то я теперь знаю, что посылки в Рашу идут Почтой России. :dersive: Спасибо. И самолётные и параходные?
А вот интересно Почтой России они идут с какого ммента? На Русскую таможню посылки отдаёт ПР?
А поста я Вашего не видела - но наверное Вы слишком много внимания уделили вопросам таможни.
Да я всего лишь спросил влияет ли доставка через Украину на таможню (то бишь растаможку)?
 

Belliala

Местный Шопоголик
Шопоголик
16.08.2012
2 810
11 647
0
Львов
Mimka, з Гуглом там процес специфічний - Ви лишаєте замовлення, а Міст стягує/приймає його. Тому статус в кабінеті міняється фактично вручну. Буває, що і через день стає Оплачено (або і через 2, якщо оплата була в п"ятницю, а прийняли її в понеділок).

А от з блокуванням не знаю - не пам"ятаю, як було.
 

Setkm

Новичок
Шопоголик
30.11.2011
12
287
0
Хмельницкий
кто там спрашивал про задержки во Львове
2044 уже на "местах"

Хмельницький 2013.06.12 09:33:31 прийнято філією
 

Belliala

Местный Шопоголик
Шопоголик
16.08.2012
2 810
11 647
0
Львов
derty2012, ймовірно, буде 2 контейнери. Так що шанс є.
І навіть якщо в 1 контейнер попадуть, то ще можна спробувати поміняти адресата для 1 посилки - проставити на когось з родичів чи сусідів - можливо встигнете.
 

Татьяна 1973

Новичок
Шопоголик
05.12.2012
0
5
0
Киев
Татьяна 1973, а від якої дати Ви відраховуєте, що пішов 3-й тиждень? Ви врахуйте, що навіть, якщо Вам вже виставили інвойс на морську посилку - то це не значить, що вона в той день виплила. Швидше всього, виплила вона через 3-4 дні, а буває, що і через тиждень. Ну і далі тиждень-півтора ще може не трекатися.

Так, я знаю. За півроку співробітництва з Містом, вперше така ситуація... Після відповіді Володимира мені здається що моя посилка досить в США...
 

Belliala

Местный Шопоголик
Шопоголик
16.08.2012
2 810
11 647
0
Львов
Cez, все залежить від того, чи зможете довести, що ці речі йшли одним треком і в одній коробці.
Вага УПС - це ніби доказ, але не надто переконливий, бо вони там часто вагу неправильну вказують - самі ж знаєте. От рахую - які ж то ботільони мають бути, щоб майже 2 кг важити...
Я б спочатку написала в магазин - щоб дали підтвердження, що вислали все разом 1-м треком.
 

outhead

Новичок
Шопоголик
19.03.2013
0
0
0
Днепропетровск
Ребят,подскажите пожалуйста а что с 1831 авиа и с морским 2010?вроде же зашли,а у меня до сих пор зареєстровано.
 

newshopogolik

Новичок
Шопоголик
09.12.2012
12
44
0
Минск
Добрый день
Посылка CV04......6US набита в ситему как отправлена 22.03.2013 в контейнере 1812, по документах склада номер CV04.......46US отсканирова при погрузке в контейнер 1812, посылка должна быть на Украине, и если украинская сторона не подтверждает получения то ответственность за ету посылку будут нести только они. Пожалоста подождите ещо неделю, ели ничево не происходит пишыте жалобу на утерю посылки на email Valentina (valentina@meest.net)

ого..как написал-то..я тож думаю морем...по крайней мере очень надеюсь!
очень интересно: сказать, что она у них в отправленных и я могу...а может Украина ее действительно не получала-так причем тут Украина тогда...концов не найти...
 

Belliala

Местный Шопоголик
Шопоголик
16.08.2012
2 810
11 647
0
Львов
lena.g,
якщо Ви тільки вчора зробили заказ на Амазоні - то навряд чи в Вас вже є інформація, яку можна вносити в кабінет.
В кабінет інформацію треба вносити після того, як магазин відправить Ваш заказ - тоді в Вас буде трек, який власне і є основною інформацією, що потрібна для Міста, щоб він міг знайти і відправити Вам Ваш пакет.

Бесплатный номер телефона. Я правильно поняла, я из Украины могу с мобильного позвонить в Америку бесплатно?
Зі смартфона, на якому стоїть Скайп - власне через Скайп Ви можете дзвонити безплатно.

Belliala добавил 29.05.2013 в 12:42
можно ли получать посылку на адрес почтового отделения
Напишіть питання на Міст (чи передзвоніть) - вони Вам запропонують якісь варіанти. Так буде інформація з перших рук. А то щоб потім не виникла ситуація, що Ви не вказали номеру будинку - а вони це сприйняли, як неповні дані про отримувача.
Хоч і телефон Ваш там буде - але косяки Міст-Експрес теж давно відомі.


Ну і ще перечитайте ФАК - може пригодиться.
 
Последнее редактирование:
  • Like
Реакции: lena.g

Kamal

Новичок
Шопоголик
07.06.2010
10
17
0
ВТ
звоните в мист в бухгалтерию

Ziaja добавил 04.09.2013 в 00:29
у кого-то отправки сегодня были?
а то у меня и в пятницу не отправили и сегодня тоже нет. Что за ерунда такая. Даже перед НГ у меня такого не было
Аналогичная ситуация.
 

LIKA11

Новичок
Шопоголик
22.01.2011
4 740
4 331
0
Украина
УРА!!!!! :haha:
Вид сервісу Посилка літаком
№ контейнера 1844
Етапи відвантаження
Розташування Дата Час Статус
Міст Америка 2013.05.24 Відправлено з США
ММПО 2013.05.31 10:49:22 прийнято HUB Україна
ММПО 2013.05.31 20:11:03 прийнято філією
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.