Секретные коды скидок VS - 9

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

Мафа

Супер Модератор
Команда форума
13.05.2010
12 117
22 345
113
Тверь
@crah, нет, прочитайте исключение
OFFER EXCLUDES THE FOLLOWING:
• Clearance (items with prices ending in $.99), non-Victoria’s Secret brands, gift cards, gift wrap & kits, store and previous purchases do not qualify toward offer eligibility.
 
  • Like
Реакции: crah

samovarka

Новичок
Шопоголик
28.01.2016
75
634
0
Cali
Инстаграмные сплетни:ag:
  • Кулер Pink якобы в магазинах перенесли на 5 июля и якобы он будет с покупкой $60
  • Рюкзак Pink Nation 8 июля за $30
  • Йога кропы Pink 1 июля за $30
Ultimate Кропы (которые сейчас начались) изначально должны были быть частью комплекта Pink Nation Футболка+Кропы за $35, но ВС как всегда все переиграли и сделали кропы за $30. Футболку сегодня видела в магазине, продают отдельно за $26.95:ag:

Кстати, бесплатная повязка либо очень тугая, либо у меня большая голова:(
 

samovarka

Новичок
Шопоголик
28.01.2016
75
634
0
Cali
Сегодня в магазинах начались бралетки по $20 (Bralettes regularly up to $34.50. Includes bralettes and Sexy Tee bras. Excludes PINK). Онлайн тоже будет.

BRALETTE20 - $20 Bralette exp 4/17

Offer code BRALETTE20 has not been applied to your order. Offer code BRALETTE20 is not yet active.
 
  • Like
Реакции: ilovesale, o_k и Мафа

Anita_aist

Новичок
Шопоголик
27.12.2011
64
27
0
Рязань
Девочки, а сегодняшняя подарочная сумка есть у кого поближе фотка? Что из себя представляет?
 

Burluts

Новичок
Шопоголик
25.12.2015
6
0
0
Харьков
Написала им в чат, чтоб применили код 8panties, она сказала добавить лиф, я выбрала 2 лифа, все ок, оплата прошла, захожу а тот заказ старый отменён, а новый не создан, а оплата прошла. Написала в чат, объясняла ситуацию, сказали какой ваш номер ордера, написала старый, но сказала что мне его изменили, общпласьс 3 разными операторами, в итоге никто ничего не объяснил толком. И новый номер не сказал ордера. Сказали отменили и все. Что теперь с деньгами? Девочки извините если не по теме
 

neonila7

Новичок
Шопоголик
01.09.2013
177
996
0
Киев


30% OFF A SINGLE ITEM
TO REDEEM OFFER: Add qualifying in-stock item(s) to your shopping bag. Enter offer code VS30SAVE at checkout. Discount will be applied to the highest price item after offer code is applied. (one discounted item per order). Valid December 14, 2016 through December 16, 2016 at 11:59pm PT.
OFFER EXCLUDES THE FOLLOWING: Clearance (items with prices ending in $.99), non-Victoria's Secret brands......

30% скидка на 1 вещь (не Clearance)

Ends Friday! 30% Off A Single Item
TO REDEEM OFFER:
• Add qualifying in-stock item(s) to your shopping bag.
• Enter offer code VS30SAVE at checkout.
• Discount will be applied to the highest price item after offer code is applied. (one discounted item per order)
• Valid December 15, 2016 at 5pm through December 16, 2016 at 11:59pm PT.
OFFER EXCLUDES THE FOLLOWING:
• Clearance (items with prices ending in $.99), non-Victoria’s Secret brands, gift cards, gift wrap & kits, store and previous purchases do not qualify toward offer eligibility.
• Cannot be combined with any other offers or discounts.
ADDITIONAL OFFER DETAILS:
• Offer value is subject to adjustment: if items are returned, cancelled or exchanged, the offer’s value will be deducted from your refund.
• Discount cannot be redeemed for cash or used as payment toward your Victoria’s Secret Angel Credit Card.
• Orders shipping outside the US may not be eligible; additional taxes and duties may apply.
• Offer may be modified or discontinued without notice.
 
Последнее редактирование модератором:

LIKA11

Новичок
Шопоголик
22.01.2011
4 740
4 331
0
Украина
@LOSTNASTYA, не пишут до какого числа:

*40% OFF SWIM & COVER-UPS PURCHASE
TO REDEEM OFFER: Add qualifying swim item(s) to your shopping bag. Enter offer code SAVE40SWIM at checkout. The price of your swim item(s) will be adjusted after offer code is applied (discount applied for every qualifying item). Quantities limited, while supplies last. OFFER EXCLUDES THE FOLLOWING: PINK swim does not qualify toward offer eligibility. Not valid on previous purchases, store purchases with any other swim offer. ADDITIONAL OFFER DETAILS: Clearance swim (items with prices ending in $.99) and swim cover-ups do qualify toward offer eligibility. Offer value is subject to adjustment: if items are returned, cancelled or exchanged, the offer's value will be deducted from your refund. Discount cannot be redeemed for cash or used as payment toward your Victoria's Secret Angel Credit Card. Orders shipping outside the US may not be eligible; additional taxes and duties may apply.
 
  • Like
Реакции: Al-lenka и LOSTNASTYA

Мафа

Супер Модератор
Команда форума
13.05.2010
12 117
22 345
113
Тверь
@Barni0009, известные анонсы подарков и акций смотрите в 1 посте внизу в Полезных ответах.
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.